1. liga ABL v Žiline je plná očakávania pred finále

V utorok 14.11 sa v Bowling Academy uskutočnilo štvrté, predposledné kolo 1. ABL ligy v Žiline. Tímy stále bojujú pre zlaté miesto v celkovej tabuľke a je to aj vidieť na dnešných výsledkoch.

Bowling Academy 8 baggers ukázali, prečo si udržiavajú prvenstvo, keďže si z dnešného dňa odnášajú 23 bodov. Tím The Gutters tak, ako aj minulý hrací deň získal 2.miesto s 15 bodmi, 3., bronzové miesto so dnáša tím KPI s 13 bodmi, Veliš tesne o bod vzadu na 4. mieste s 12 bodmi, 5. miesto patrí tímu Bowling Academy s 8 bodmi a na 6. mieste je tím Koľko Kolkov so 4 bodmi.

V celkovej tabuľke ligy je na 1.mieste tím Bowling Academy 8 baggers so 76 bodmi, ktorí majú v 4. hracom dni najvyšší náhod tímu 718 a najlepší priemer tímu 586,60.

Titul hráča s najlepším priemerom hracieho dňa si tretie kolo po sebe drží Dávid Štefánik s dnešným priemerom 201,20 a s najvyšším náhodom hracieho dňa 279. Taktiež si udržuje prvé miesto v celkovom hráčskom rebríčku s priemerom 206,25.

Najlepšou hráčkou 4. hracieho dňa je Lenka Slotová s priemerom 152,00 a najlepšou hráčkou v celkovej tabuľke s priemerom 153,20 je Viky Šviková. Najvyšší ženský náhod dňa 187 patrí Lenke Bikárovej.

Piate, finálne kolo sa odohrá 28.11. o 18:45  na mazaní Stonehenge v Bowling Academy Žilina.

Všetkým zúčastneným hráčom ďakujeme za účasť na tomto hracom dni a tešíme sa, aké ďalšie skvelé výkony uvidíme nabudúce.

Nech to padá!

Bližšie informácie o ABL a výsledky zo všetkých líg nájdete na stránke www.ablweb.cz

Výsledky tohto kola nájdete tu.

Bowling Academy 8 baggers s pekným náskokom na 1.mieste

(Zľava) Najlepšia hráčka v celkovej tabuľke – Viky Šviková , Najlepšia hráčka  v 4. hracom dni– Lenka Slotová, Hráčka s najvyšším náhodom hracieho dňa– Lenka Bikárová, Najlepší hráč v celkovej tabuľke, 4. hracom dni a hráč s najvyšším náhodom hracieho dňa – Dávid Štefánik

Nenechajte si ujsť…

2. Ligu v Žiline vyhral ELF team

2. Ligu v Žiline vyhral ELF team

V utorok 21. 11. 2023 sa odohral posledný hrací deň druhej ligy ABL v Žiline. Bodové rozdiely boli naozaj tesné a do...