V 2. lige v Žiline pokračujú súboje o prvenstvo

V utorok 7. 11. Sa odohral 4. Hrací deň 2. Ligy ABL v Žiline. Pomaly sa blížime do finále jesennej časti súťaže.

Medzi jednotlivcami zahviezdil Tomáš Hronský tímu Žilina Strikers s priemerom 194,6. a najvyšším náhodom dňa 237. Zo žien to bola Lívia Koristová s jej najlepším výkonom 165 a priemerom 140 presne. Všetkých 5 bodov sa dnes podarilo získať Josefovi Macháčkovi, Karolovi Gašparíkovi a Erikovi Holúbkovi. Celkové poradie hráčov vedie Josef Macháček s priemerom 189 medzi mužmi a zo žien Lívia Koristová s priemerom 149,2 

Medzi výkonmi tímov vynikali Macanga strikers, ktorým sa podarilo hodiť hneď v prvej hre najvyšší náhod tímu 573. Oni mali zároveň aj nalepší priemer hracieho dňa 519,8. Najviac bodov za dnešný hrací deň získali opäť Macanga strikers a to 21 bodov. Celkové poradie vedie ELF Team s počtom 58,5. Tesne za nimi sú Macanga a Tenpinator s 55,5 a 55 bodmi a štvrtú priečku si drží JBMNT 52 bodmi.

Sily sú veľmi vyrovnané a máme sa teda na čo tešiť v záverečnom piatom hracom dni, keďže rozdiel medzi prvým a piatym tímom v tabuľke je len 7,5 boda.

Posledné kolo sa odohrá 21. 11. o 18:45.

Všetkým zúčastneným hráčom ďakujeme za účasť na tomto hracom dni a tešíme sa, aké ďalšie skvelé výkony uvidíme nabudúce.

Nech to padá!

Bližšie informácie o ABL a výsledky zo všetkých líg nájdete na stránke www.ablweb.cz

Výsledky tohto kola nájdete tu.

Macanga Strikers

Lívia Koristová a Tomáš Hronský

ELF Team

Nenechajte si ujsť…

2. Ligu v Žiline vyhral ELF team

2. Ligu v Žiline vyhral ELF team

V utorok 21. 11. 2023 sa odohral posledný hrací deň druhej ligy ABL v Žiline. Bodové rozdiely boli naozaj tesné a do...